جستجو

درباره ما

تاریخچه شرکت داده پردازی پارس

شرکت داده پردازی پارس در راستاي توسعه صنعت IT كشور و پیشبرد اهداف اطلاع رسانی به عموم هموطنان گرامی فعاليت خود را از سال ۱۳۶۸ به عنوان اولین شرکت به ثبت رسیده حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان خراسان رضوی آغاز نموده است و از سال ۱۳۷۶ به عنوان اولین سرویس دهنده اینترنت پرسرعت در استان خراسان رضوی فعالیت خود را در زمینه خدمات دسترسی به اینترنت پر سرعت آغاز نموده است.

مجوزهای شرکت داده پردازی پارس

هم اكنون این شرکت ، با دریافت پروانه سراسری Servco (ارائه خدمات ارتباطی ثابت) به شماره ۷۳-۹۵-۱۰۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی ، دامنه فعاليت هاي خود را در سراسر كشور گسترش داده است و سرویس های +ADSL۲ و TD-LTE و اینترنت پر سرعت بیسیم را در ۳۰ استان کشور و بیش از ۳۰۰ شهر ارائه می نماید.

هیئت مدیره داده پردازی پارس

هیئت مدیره شرکت داده پردازی پارس از تعدادی از متخصصان IT با ییش از سه دهه تجربه حرفه ای تشکیل شده است ، یکی از مهم‎ترین مأموریت‎هایی که هیئت مدیره داده پردازی پارس همیشه خود را ملزم به انجام آن می‌داند، ایجاد بازار کار مناسب برای جوانان و کارشناسان بومی درعرصه فناوری اطلاعات است. در حال حاضر ۱۰ ها نفر ، پرسنل متخصص و کارآزموده در واحدهای مختلف این شرکت مشغول خدمت‌رسانی به هموطنان گرامی می باشند.

ارزش های سازمانی داده پردازی پارس

ارزش آفرینی برای مشتریان ، توجه به ارزش‌های معنوی و اخلاقی ، مشتری مداری و بهبود تجربه مشتری ، مسئولیت پذیری، پاسخگویی و صداقت ،توسعه كیفیت ، ارائه خدمات و استفاده از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا از برنامه های مدیریت کلان شرکت داده پردازی پارس می باشد.

رضایتمندی مشتریان

شرکت داده پردازی پارس امیدوار است تا در مسیر تعالی خویش به ارزش‌های سازمانی خود (مشتری مداری و نوآوری) متعهد بماند و می‌کوشد تا در تمام کشور به مشتریان خود خدماتی ارزنده و نوآورانه ارائه نماید و برای دستیابی به جایگاه بالاتر و افزایش رضایتمندی مشتریان خود گام بردارد.
 
 

اعتماد مشتریان

شرکت داده پردازی پارس مفتخر است پس از سه دهه خدمت به هموطنان گرامی ، همچنان با قدرت و استواری در مسیر خدمت ایستاده و پشتوانه عظیمی از اعتماد مشتریان عزیز را به عنوان سرمایه ای وصف ناپذیر توشه راه نموده است.
 
 

تجهیزات و فناوری ها

شرکت داده پردازی پارس با تکیه بر توان و دانش فرهیختگان و نخبگان کشور و بهره گیری از به روزترین تجهیزات و فناوری‌ها ، به صورت ۲۴ ساعته در حال ارائه خدمات به هموطنان گرامی می باشد.
 
 

شناسایی نیازهای کاربران

سال‌ها تجربه در ارائه خدمات اینترنت پرسرعت ، خدمات پهنای باند اختصاصی بر پایه بسترهای وایرلس و ... باعث شده این شرکت با درک بیشتری نیازهای کاربران را شناسایی و راهکارهای مناسب نیاز کاربران طراحی و ارائه نماید.

پشتیبانی داده پردازی پارس

مرکز پاسخگویی به مشتریان داده پردازی پارس به عنوان پیشرفته‌ترین مرکز پشتیبانی شبانه روزی در استان خراسان رضوی ، روزانه پاسخگوی هزاران مشترک اینترنت پرسرعت این شرکت می باشد.

همکاری با سازمانها

شرکت داده پردازی پارس افتخار دارد تا با بانکها، بیمه ها، شرکت ها، بیمارستان ها و مجتمع های تجاری و مسکونی و ... در حال همکاری باشد.
 
فیلترها
Sort
display